Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어


Napisz na tongkatali.org w dowolnym języku


Napisz do nas. W dowolnym języku W tym polski

Polski nie jest naszym własnym językiem. Ale możemy tłumaczyć.

Możesz nam to ułatwić. Proszę pisać krótkie zdania. Odpowiemy krótkimi zdaniami. Możesz pisać we własnym języku lub po angielsku.

Wysyłamy tongkat ali i inne zioła do każdego kraju na ziemi. Mamy ponad 25-letnie doświadczenie. Wysyłaliśmy również do Afganistanu, Iraku i Syrii. Zawsze gwarantujemy przybycie każdej paczki. Zawsze jest sposób. Jeśli zamawiasz nasze produkty, możesz zapłacić PayPal lub dokonać przelewu.

Zanim otrzymamy pieniądze z PayPal, odejmują wysokie opłaty. Czasami musimy czekać miesiąc na pieniądze.

Jeśli korzystasz z usługi przekazów pieniężnych, takich jak WorldRemit lub MoneyGram, otrzymujemy Twoją płatność bez potrąceń i bez okresu oczekiwania. Dlatego nasza cena płatności przekazem pieniężnym jest o 30 procent tańsza. Polecamy: WorldRemit.com i MoneyGram.com. Możesz także skorzystać z WesternUnion.com

W Europie, Ameryce Północnej, Australii MoneyGram.com jest najtańszy. Ale we wszystkich innych krajach WorldRemit.com jest najtańszy.

Jeśli masz kartę kredytową, możesz korzystać z niej w WorldRemit.com, MoneyGram.com, WesternUnion.com. Możesz wysyłać pieniądze ze swojego komputera.

Jeśli nie masz karty kredytowej, nie stanowi to problemu. Możesz przejść do przedstawiciela WorldRemit.com, MoneyGram.com lub WesternUnion.com. W wielu krajach banki są agentami WorldRemit.com, MoneyGram.com i WesternUnion.com.

Jeśli chcesz zamówić nasze produkty i zapłacić przelewem, napisz do nas. Następnie podamy nazwę odbiorcy i adres odbiorcy.
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20