Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Sklep Tongkatali.org i religia


Tongkatali.org sprzedaje tongkat ali i inne zioła w celu poprawy relacji. Ale tongkatali.org to coś więcej niż sklep internetowy. Tongkatali.org to filozofia. Tongkatali.org to także program polityczny. Tongkatali.org to nawet religia.

Dobre relacje to klucz do raju. Istnieją dwa rodzaje raju. Jeden przed śmiercią, drugi po śmierci. Dobre relacje są kluczem do obu.

Dobre relacje to najlepsze uczucie, jakie kiedykolwiek miałeś w życiu. Ale dobre relacje to nie tylko uczucie.

Związki są boską zasadą w życiu.

Zgodnie z logiką twoje życie jest bezwartościowe. Żyjesz tylko kilka lat, a potem jesteś martwy na zawsze. Zgodnie z logiką, cokolwiek zrobisz w życiu, nie będzie miało trwałego wpływu. Zgodnie z logiką najlepiej byłoby po prostu popełnić samobójstwo. W każdym razie uniknęłoby to cierpienia.

Religie są ważne, ponieważ mogą dać ci poczucie, że twoje życie ma sens. Ale większość starych religii jest nieodpowiednia. Wiele pomysłów starych religii jest dziecinnych. Czasami zastanawiasz się: czy ludzie naprawdę wierzą w te bzdury?

Wiesz, że twoje pragnienia związku są prawdziwe. Naprawdę nie wiesz, dlaczego masz pragnienia związku. Pragnienia związków są cudowną siłą głęboko w tobie. Są cudowną siłą w całym życiu zwierząt. Nawet robaki mają pragnienia związków.

Nauka może łatwo wyjaśnić organizm. Nauka może wyjaśnić układ trawienny zwierząt, w tym ludzi. Nauka może również wyjaśnić krążenie krwi, serce, wątrobę i wiele mózgu. Jak okablowane są neurony? Jaką rolę pełnią neuroprzekaźniki, takie jak serotonina lub dopamina?

Nauka może wyjaśnić funkcję narządów powiązań, procesy poczęcia i narodzin dziecka oraz rozwój dziecka w stosunku do osoby dorosłej.

Ale nauka nie może jednoznacznie wyjaśnić pragnienia związku. Gdzie się znajduje? W jakiej strukturze komórkowej? Nie ma na ten temat prawdziwej wiedzy.

Pragnienie wzajemności jest nakładką. Jest wszędzie, ale nigdzie też nie ma. Nie można go zlokalizować. Nie można go odizolować Jest tam jak duch. Ducha można postrzegać jako ludzkie ciało. Ale nie ma ciała. Możesz przejść przez ducha. Nie jest zbudowany z komórek. Nie jest nawet zbudowany z cząsteczek.

Pragnienie związku ma ten sam wymiar. Jest wyraźnie widoczne, ale nie ma fizycznej masy.

Pożądanie związku jest jak inna metafizyczna istota: dusza.

W rzeczywistości oba są takie same. Wasze pragnienia związków są waszą duszą. Pragnienia związków są duszą uniwersalną. Pragnienia związków są boską zasadą w życiu.

Rozsądnie jest czcić pragnienia związku. Rozsądne jest utrzymywanie pragnień relacji w najwyższym stopniu. Powinieneś usłyszeć pragnienia związku. Karm je preparatami cudownych ziół, takich jak tongkat ali, butea superba i mucuna pruriens.

Jest to współczesny schamanizm Serge Kreutza i tongkatali.org.PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20