Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Cel życia


Jeśli jesteście religijni, nie będę się z tobą kłócić. I masz szczęście. Znasz cel życia.

Przed wiekami życie było łatwiejsze. Ludzie znali tylko jedną religię. Ich własna religia. Łatwo było przekonać, że ta religia była jedyną prawdą.

Teraz jesteśmy lepiej wykształceni. Wiemy, że ich jest wiele religii. Każda religia ma gorliwych wyznawców. Która religia jest prawdziwa? Wiele religii jest ze sobą sprzecznych.

Prawdopodobnie wszystkie są prawdziwe. Powód: prawdopodobnie nie ma jednej prawdy. Prawda jest jedynie konstrukcją ludzkiego umysłu.

Jaka jest rola nauki? Może nauka jest trochę bardziej prawdziwa niż inne poglądy na świat.

Ale tylko nauka elementarna, taka jak matematyka, fizyka czy chemia, zawiera więcej prawdy. Nauki społeczne są tak samo rozproszone jak religie. Nauki społeczne to ideologie z udokumentowanym i skonstruowanym dowodem. Czego się nauczyłem? Prawda jest nieistotna. Nie próbuj dowiedzieć się, co jest prawdą, a co nie jest prawdą.

Powinieneś pomyśleć w innej kategorii. Ta kategoria to: Co jest dla Ciebie dobre, a co dla Ciebie złe?

Twoja seksualność daje najlepsze czasy w twoim życiu. Twoja seksualność jest najwyższym celem twojego życia.

Kartezjusz słynie: cogito, ergo sum. Myślę, więc jestem.

Tongkatali.org oferuje aktualizację tej propozycji:

Pragnę (cupio), dlatego jestem. Dlaczego aktualizacja jest konieczna? Jest to potrzebne, ponieważ myślenie prowadzi do tak wielu fałszywych prawd i bzdur.

Twoje pragnienia są bardziej realne niż twoje myślenie. Kiedy twoje pragnienia seksualne są silne, znasz cel swojego życia. A kiedy twoje pragnienia zostaną spełnione w orgazmie, poczujesz uniwersalną prawdę.

Jeśli nie masz już więcej pragnień i nie możesz osiągnąć orgazmu, jesteś chodzącym trupem. Może to nie ma znaczenia, jeśli wierzysz w swoją religię.

Nie musisz być chodzącym trupem. Możesz odzyskać swoje pragnienia seksualne, funkcje seksualne, orgazmy.

Możesz to wszystko odzyskać. Twoje pragnienia, erekcje i orgazmy są tylko chemią twojego mózgu i naczyń krwionośnych.

Możesz manipulować swoimi pragnieniami, erekcją i orgazmem, zmieniając chemię mózgu i naczyń krwionośnych za pomocą ziół leczniczych.

Aby uzyskać więcej pożądania seksualnego, możesz użyć tongkat ali, butea superba i mucuna pruriens.

Aby uzyskać lepszą erekcję, możesz użyć tongkat ali w połączeniu z kaempferia parviflora.

Wyciągi z wszystkich tych ziół są dostępne na stronie tongkatali.org. Wszystkie nasze ekstrakty są odpowiednio sterylizowane i mikronizowane.

Nigdy nie powinieneś spożywać surowych ziół. Mogą być zarażone bakteriami salmonelli lub Echerria coli. Zioła należy zawsze traktować ciepłem przed spożyciem. Ciepło zabije mikroorganizmy.

Zioła należy również mikronizować. Powinny być bardzo drobnymi proszkami, aby jelito mogło je łatwo wchłonąć. Tongkatali.org używa specjalnego sprzętu do mikronizacji wszystkich ziół.PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20