Home

Products / English


English

Français Italiano Español Português Català Maltin

Deutsch Nederlands Lëtzebuergesch Gaeilge Scottish Dansk Svenska Norsk Íslensku Suomalainen Eestlane Latvietis Lietuvis

Pусский Беларус українська Polski Česky Slovenský Magyar Română Slovenščina Hrvatski Bosanski Српски Shqiptar български македонски Ελληνικά ქართული Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Tongkatali.org sellout w Amazon.


Tongkatali.org jest nie tylko firmą handlową. Tongkatali.org to styl życia i filozofia. Dla tych, którzy myślą ezoterycznie, Tongkatali.org jest nawet religią. Stan duszy człowieka zależy od jakości stosunku seksualnego, który się odbywa.

Tongkatali.org jest nie tylko firmą handlową. Ale Tongkatali.org jest również firmą handlową. Sprzedajemy magiczne zioła dla zdrowia seksualnego. I jako firma handlowa nie możemy ignorować Amazonki.

Wiele z naszych produktów jest dostępnych na stronach Amazon.com, Amazon.ca i Amazon.com.au. Mamy nawet specjalną edycję produktów, które są reklamowane tylko na stronie Amazon. I czasami mamy niższe ceny w Amazon niż w Tongkatali.org. Wyjaśnimy to później. Ale na razie spróbuj poszukać naszych produktów na stronach Amazon i Tongkatali.org. Aby znaleźć nasze produkty w Amazon, poszukaj naszej marki: Tongkatali.org

Nasze produkty można nabyć w firmie Amazon lub bezpośrednio u nas. Wysyłamy do dowolnego kraju na całym świecie z Tajlandii lub Indonezji.

Amazon ma dwie opcje dostawy: 1. zamówienia dostarczone przez Amazon. 2) zamówienia realizowane przez detalistę.

Kiedy produkty są dostarczane przez Amazon, są one przechowywane w ogromnych magazynach Amazon w USA i innych krajach rozwiniętych i szybko docierają do klienta. W niektórych lokalizacjach produkty mogą być dostarczane nawet tego samego dnia.

Jest to bardzo praktyczne dla niektórych klientów w krajach rozwiniętych. Ale jest jedna wada.

Tongkatali.org to światowa marka. Mamy klientów w wielu krajach, nawet w Afganistanie. Dostawa przez Amazon jest możliwa tylko dla USA, Kanady i Australii. Dla wszystkich innych krajów jedyną sensowną opcją jest dostawa przez dealera.

Niemniej jednak zachęcamy potencjalnych klientów w innych krajach do szukania naszych produktów również w firmie Amazon. Potencjalni klienci w innych krajach mogą również kupować nasze produkty w firmie Amazon. Dla każdego z naszych produktów w Amazon, jest wskazane, czy jest on wysyłany na skalę międzynarodową czy lokalną. Dla niektórych naszych produktów, ceny Amazon mogą być niższe niż ceny Tongkatali.org. Wysyłamy do każdego kraju na świecie, niezależnie od tego, czy klient kupił od Amazon, czy bezpośrednio od nas.

Więc dlaczego czasami mamy niższe ceny w Amazonii? Ma to związek z tym, jak Amazon ocenia produkty w swoim katalogu online. W przeciwieństwie do Google, Amazon wie dokładnie, które produkty są sprzedawane za pośrednictwem katalogu online. I z wyjątkiem płatnych reklam, Amazon klasyfikuje produkty według sukcesów w sprzedaży. Firma Amazon nie wymienia produktów zgodnie z jakością produktu, ponieważ firma Amazon nie może tego ocenić. To jest złe dla nas, ale musimy z tym żyć.

Więc, jaka jest nasza strategia dla Amazonii? Od czasu do czasu musimy dokonać sprzedaży rabatowej na Amazon tylko po to, aby upewnić się, że produkt jest dobrze wymieniony na liście. Kiedy to zostanie osiągnięte, ceny wracają do normalnego poziomu, podczas gdy pozycje Amazon są utrzymywane przez pewien czas.

Kiedy zaczęliśmy sprzedawać w Amazon, nie mieliśmy dobrego zrozumienia, jak działa Amazon.

Pierwotnie wysłaliśmy wiele produktów do Amazon w celu dostarczenia ich przez Amazon. Produkty te były nieco droższe niż na Tongkatali.org, aby uwzględnić opłaty Amazon. Podczas gdy było kilka sprzedaży, większość ludzi skorzystała z niższych cen na Tongkatali.org. Ale kiedy sama Amazon nie odnotowała wystarczającej sprzedaży, aby utrzymać wysoką pozycję, nasze pozycje spadły. A z niższymi rangą, sprzedaż nadal spadała.

Ponieważ mamy cenne akcje w Amazon, nie możemy po prostu anulować ofert. Dla tych produktów, które nie są już dobrze usytuowane, mamy wyprzedaż po niskich cenach.

Sprzedaż ta dotyczy produktów wymienionych poniżej. Sprzedaż będzie trwała tak długo, jak długo utrzymają się zapasy. Jest mało prawdopodobne, że w przyszłości będziemy korzystać z dostawy Amazon. Będziemy nadal używać Amazon jako kanału dystrybucji, ale z dostawą przez nas. Będziemy wtedy wysyłać tylko produkty z Tajlandii.

Dla następujących produktów mamy wyprzedaż odprawy celnej:

https://www.amazon.com/dp/B07VSGX41N

https://www.amazon.com/dp/B07MQJBPMJ

https://www.amazon.com/dp/B07KTTTQF1

https://www.amazon.com/dp/B07KN3R5J2

https://www.amazon.com/dp/B07M7SJWHW

https://www.amazon.com/dp/B07KTTRMCT
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine
Jl. Imam Bonjol No.9
Petisah Tengah
Medan Petisah
Medan City
North Sumatra 20236
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20